Verenigingen

bezoek delegatie uit Hodora in Nijlen

 

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
CAPTCHA
Deze vraag wordt gebruikt om te testen indien u een menselijke bezoeker bent teneinde spam-inzendingen te vermijden.
Beeld-CAPTCHA
Geef de tekens in die worden weergegeven in de afbeelding.
Share this

Gebruikerslogin

CAPTCHA
Deze vraag wordt gebruikt om te testen indien u een menselijke bezoeker bent teneinde spam-inzendingen te vermijden.
Beeld-CAPTCHA
Geef de tekens in die worden weergegeven in de afbeelding.

Nijlen voor Hodora

Bestuur VZW

Voorzitter: Lieve Verelst

Secretaris: Nele Helsen

Penningmeester: Maria Van Herck

Jeugdverantwoordelijke: Lien Van Craenendonck 

 

inzameling kleding

 

Kleding en schoenen kunnen nog steeds worden binnengebracht, liefst in ons lokaal aan de Bevelsesteenweg te Nijlen (voormalige meubelwinkel Verhaegen en zonen)). U kan kledij en schoenen - enkel in goede staat - afzetten in het daarvoor geplaatste hok.

Nog al te vaak deponeren mensen matrassen, speelgoed, tapijten, ... . Mogen wij u met aandrang vragen om deze goederen NIET bij ons achter te laten.

De kledij en schoenen die wij zelf niet meenemen naar Hodora worden verkocht aan een opkoper, die ze op zijn beurt uitvoert naar Dubai, Iran, Pakistan, Afrika, ...  Het geld wordt gebruikt voor de financiering van onze projecten in Hodora.

PANNENKOEKENBAK

Op zondag 7 oktober 2012 bakken wij weer pannenkoeken t.v.v. Hodora.

Tussen 11.00 uur en 19.00 uur kan je terecht in de Gildenzaal, Gemeentestraat te Nijlen, voor heerlijke pannenkoeken of tomatensoep met balletjes.

Er is een tombola voorzien onder het motto "altijd prijs".

Er worden foto's geprojecteerd van onze verwezenlijkingen in en reizen naar Hodora.

De opbrengst komt volledig ten goede aan onze projecten in Hodora.

 

ONTBIJT AAN HUIS

De jeugdwerking van Nijlen voor Hodora organiseert een ontbijtactie aan huis op zaterdag 12 mei 2012. Er is keuze tussen een ontbijt voor volwassenen (7 euro) of voor kinderen (5 euro). Inschrijven via mail (ontbijthodora@hotmail.com) en door storting van het juiste bedrag op nr. BE71 979526241169 met vermelding van naam + ontbijtactie OFWEL bij Lieve Verelst, Krokusstraat 17, 2560 Nijlen (03/411.02.53). Ontbijt wordt geleverd tussen 9 en 10, ofwel tussen 10 en 11, ofwel tussen 11 en 2 (keuze vermelden)